Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Dzień babci i dziadka w Zespole Szkół w Starzynie

Dzień babci i dziadka w Zespole Szkół w Starzynie

Dnia 21 stycznia 2016 roku odbyło się środowiskowe spotkanie dla Babć i Dziadków z okazji ich święta.

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas I ? III z Zespołu Szkół w Starzynie pod opieką swoich wychowawców.

Spotkanie odbyło się w OSP w Starzynie. Mimo złych warunków atmosferycznych frekwencja dopisała. Sala wypełniona była ?po brzegi?.

Występy artystyczne wnucząt poruszyły serca Babć i Dziadków. Nie odbyło się bez wzruszeń. W niejednym oku zakręciła się łezka. Występy wnuków zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej rodzice uczniów przygotowali dla zaproszonych gości słodki poczęstunek.

Spotkanie to cieszyło się ogromnym uznaniem, dlatego też organizatorzy planują powtórzyć powyższą uroczystość za rok. Każda babcia i dziadek otrzymali prezenty wykonane przez ich wnuków.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6248578792553041585]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content