Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [FOTO, VIDEO] Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Puck 2015

[FOTO, VIDEO] Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Puck 2015

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 16 października br. odbyło się uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Rady Gminy Puck, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy, emerytowani Dyrektorzy naszych Szkół, pracownicy administracji oświatowej, przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych oraz wyróżnieni nauczyciele. Okolicznościowe upominki oraz nagrody pieniężne otrzymali Dyrektorzy Szkół i następujący nauczyciele za ich osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej:

1/ Marzena Redlin ? Zespół Szkól w Starzynie

2/ Beata Figas ? Szkoła Podstawowa w Leśniewie

3/ Beata Kapka ? Szkoła Podstawowa w Celbowie

4/ Ludwika Styn ? Szkoła Podstawowa w Gnieżdzewie

5/ Katarzyna Bialkowska ? Szkoła Podstawowa w Swarzewie

6/ Joanna Kuchnowska ? Zespół Szkół w Żelistrzewie


[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6207244161417703841]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content