Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck ? 2018 r.

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck ? 2018 r.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej to wyjątkowy, świąteczny dzień, podczas którego można wyrazić słowa uznania i podziękowania wszystkim, którzy są związani z oświatą.

Wójt Gminy Puck z tej okazji złożył zebranym serdeczne życzenia, a wyróżnionym dyrektorom szkół wręczył nagrody.

Ponadto nagrody Wójta otrzymało 5 nauczycieli z następujących Szkół: Żelistrzewo, Mrzezino, Starzyno, Połchowo, Swarzewo.

Bardzo miłym akcentem spotkania był występ artystyczny ucznia ze Szkoły Podstawowej w Rekowie Górnym Konrada Kąkol, który mimo młodego wieku posiada już znaczne osiągnięcia artystyczne. Życzymy mu dalszych sukcesów.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, dyrektorzy szkół, emerytowani dyrektorzy placówek oświatowych, dyrektorzy niepublicznych przedszkoli z Gminy Puck oraz przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, Rady Gminy Puck, pracownicy Urzędu Gminy.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content