SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck – 2018 r.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej to wyjątkowy, świąteczny dzień, podczas którego można wyrazić słowa uznania i podziękowania wszystkim, którzy są związani z oświatą.

Wójt Gminy Puck z tej okazji złożył zebranym serdeczne życzenia, a wyróżnionym dyrektorom szkół wręczył nagrody.

Ponadto nagrody Wójta otrzymało 5 nauczycieli z następujących Szkół: Żelistrzewo, Mrzezino, Starzyno, Połchowo, Swarzewo.

Bardzo miłym akcentem spotkania był występ artystyczny ucznia ze Szkoły Podstawowej w Rekowie Górnym Konrada Kąkol, który mimo młodego wieku posiada już znaczne osiągnięcia artystyczne. Życzymy mu dalszych sukcesów.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, dyrektorzy szkół, emerytowani dyrektorzy placówek oświatowych, dyrektorzy niepublicznych przedszkoli z Gminy Puck oraz przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, Rady Gminy Puck, pracownicy Urzędu Gminy.

Wybierz interesujący układ