Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO, VIDEO] Dzień otwarty Oczyszczalni Ścieków ?Swarzewo”

Dzień otwarty Oczyszczalni Ścieków ?Swarzewo? przy ul. Władysławowskiej 84 w Swarzewie, rozbudowanej i zmodernizowanej w ramach projektu ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Puck?.

39

52

Więcej zdjęć – zobacz

 

60

16

Więcej zdjęć – zobacz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content