Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO] Mieroszyno: Mikołajkowy koncert kolęd i pastorałek oraz kiermasz świąteczny w Szkole Podstawowej

[FOTO] Mieroszyno: Mikołajkowy koncert kolęd i pastorałek oraz kiermasz świąteczny w Szkole Podstawowej

W niedzielę 6-go grudnia w Szkole Podstawowej w Mieroszynie odbył się mikołajkowy koncert kolęd i pastorałek, któremu towarzyszył kiermasz świąteczny.

Dzieci z klas 0-VI wystąpiły na scenie z odświętnym repertuarem. Specjalnie powołane jury w składzie: p. Weronika Szynszecka, p.Agnieszka Renusz, p. Anna Adrian-Dzierżyńska oceniało popisy wokalne wszystkich klas. Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria klasy 0-3 Kategoria klasy 4-6
1 m-ce ? klasa 2 1 m-ce ? klasa 6
2 m-ce ? klasa 0 2 m-ce ? klasa 4
3 m-ce ? klasy 1 a i 1b 3 m-ce ? klasa 5
   
Wyróżnienia: Maja Wierzbicka,
Julia Oppor, Martyna Mudlaff
Wyróżnienia: Julia Fikus,
Oliwia Stromska, Wiktoria Witkowska

Panie z Rady Rodziców przygotowały stoiska z ozdobami bożonarodzeniowymi, na których znalazły się m.in. przepiękne wieńce, aniołki, kartki, stroiki, bombki, a także pięknie ozdobione pierniki. Chętne osoby mogły skorzystać z oferty kawiarenki, w której serwowano napoje, kawę i ciasto. Warto zaznaczyć, że przygotowania do tego dnia trwały od dłuższego czasu. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, uczniów, ich rodziców i wychowawców kiermasz okazał się sukcesem, co potwierdziła bardzo wysoka frekwencja i duże zainteresowanie przedmiotami oferowanymi w sprzedaży. Dodatkowo goście mogli podziwiać wystawę dzieł p.Anny Jeszke. Kolekcja obrazów wykonanych haftem krzyżykowym, oryginalne bombki i inne eksponaty robiły wielkie wrażenie na uczestnikach mikołajkowej imprezy. Wiele emocji wzbudziła licytacja ozdób świątecznych prowadzona przez radnego p.Mariusza Jarmulewskiego. Uczestnicy mogli nabyć ozdoby bożonarodzeniowe stworzone przez niezwykle utalentowanych rodziców z naszej szkoły. Nie obyło się bez wizyty Św. Mikołaja, któremu dzielnie asystowała p. Wioletta Strójwąs z WDK w Mieroszynie. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki.

PS. Miło nam ogłosić, że dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby szkoły. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ozdób oraz gościom i szkolnej społeczności za czynny udział w imprezie.DSCF1326 DSCF1327 DSCF1341 DSCF1351
DSCF1375 DSCF1394 DSCF1396 DSCF1402 DSCF1403 DSCF1422 DSCF1425 DSCF1444 DSCF1446 DSCF1448 DSCF1450 DSCF1464

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content