Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z III turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2015/2016

KOMUNIKAT z III turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2015/2016

Turniej przeprowadzony został dnia 9 grudnia 2015 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach wiekowych: młodszej ? rocznik 1975-1961 oraz starszej ? 1960 +.

Wyniki turnieju – zobacz

Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 16 grudnia (środa) 2015 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content