Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck?

 ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym ? etap II?

Gmina Puck zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie pn. ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym ? etap II? w ramach Działania 8.3 ?Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? eInclusion? osi priorytetowej 8. ?Społeczeństwo informacyjne ? zwiększenie innowacyjności gospodarki? Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

W RAMACH PROJEKTU MOŻNA UZYSKAĆ BEZPŁATNIE DOSTĘP DO  INTERNETU ORAZ SPRZĘT KOMPUTEROWY WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM.

Projekt ma na celu m.in.:

  • przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu poprzez zapewnienie dostępu do Internetu dla 75 uczestników projektu,
  • przekazanie 75 uczestnikom projektu wiedzy w zakresie korzystania z technologii informacyjnych z obsługi komputera, korzystania z zasobów i możliwości Internetu

Projekt skierowany jest do:

  • osób dorosłych, samotnych rodziców, osób z grupy 50+,
  • dzieci i młodzieży,
  • osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym,
  • rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka.

 

Szczegółowe kryteria naboru grupy docelowej określa Regulamin uczestnictwa w Projekcie zamieszczony na stronie internetowej projektu www.-e-szansa.gmina.puck.pl, stronie internetowej Urzędu Gminy www.gmina.puck.pl oraz jest dostępny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej ? pokój nr 4 – przy ulicy 10 Lutego 29 w Pucku, 84 ? 100 Puck.

Rekrutacja osób do projektu rozpoczęła się od 15 stycznia 2014 r. i będzie trwać aż do wyczerpania wolnych miejsc (druki można w tym okresie pobierać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej ? pokój nr 4 – przy ulicy 10 Lutego 29 w Pucku, 84 ? 100 Puck).

Szczegółowe  informacje  można uzyskać w Gminnym Ośrodka Pomocy Społecznej ? pokój nr 4 – przy ulicy 10 Lutego 29 w Pucku, 84 ? 100 Puck lub telefonicznie:
(58) 673 56 60 lub 662-029-236

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content