• Mieszkańcy

Zawiadomienie: Mistrzostwa w szachach i warcabach w dniach 02 i 09.02.2014r.

Dnia 2 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w szachach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Dnia 9 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Każda impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki jednej kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u. Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Wszystkie w/w imprezy rozgrywane są w ramach Sportowej Ligi Gminy Puck na 2014 rok.