Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie: Mistrzostwa w szachach i warcabach w dniach 02 i 09.02.2014r.

Zawiadomienie: Mistrzostwa w szachach i warcabach w dniach 02 i 09.02.2014r.

Dnia 2 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w szachach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Dnia 9 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Każda impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki jednej kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u. Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Wszystkie w/w imprezy rozgrywane są w ramach Sportowej Ligi Gminy Puck na 2014 rok.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content