• Mieszkańcy

Zawiadomienie: I runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach 21.02.2014r.

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 21 lutego (piątek) br. o godz. 15.30 na kręgielni w Pucku (przy stadionie) przeprowadzona zostanie pierwsza runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. Łącznie przeprowadzone zostaną cztery rundy. (kolejne 28 luty,14,21 marzec, od godz. 15.30). Do klasyfikacji zespołowej będą się liczyły wyniki 3 mężczyzn oraz 1 kobiety.
Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl