Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie: I runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach 21.02.2014r.

Zawiadomienie: I runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach 21.02.2014r.

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 21 lutego (piątek) br. o godz. 15.30 na kręgielni w Pucku (przy stadionie) przeprowadzona zostanie pierwsza runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. Łącznie przeprowadzone zostaną cztery rundy. (kolejne 28 luty,14,21 marzec, od godz. 15.30). Do klasyfikacji zespołowej będą się liczyły wyniki 3 mężczyzn oraz 1 kobiety.
Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content