Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck…

E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck…

Dnia 18.10.2013 w Urzędzie Gminy Puck odbyło się spotkanie którego celem było omówienie projektu ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym? w ramach działania 8.3 ?Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ?
eInclusion? osi priorytetowej 8. ?Społeczeństwo informacyjne ? zwiększenie innowacyjności gospodarki? Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

 

 

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content