Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Prelekcja na temat Honorowego Krwiodawstwa

Dnia 07.10.2013r. w Puckim Gimnazjum odbyła się prelekcja  na temat Honorowego Krwiodawstwa. Prelekcję poprowadził z ramienia Kaszubskiego Klubu HDK PCK z Połchowa Leszek Bryja wraz z państwem Groenwald z puckiego PCK.
[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012103758063523361]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content