Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Europejskich Dni Ptaków w rezerwacie Beka

Europejskich Dni Ptaków w rezerwacie Beka

Pomorskie Biuro OTOP oraz Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania  Europejskich Dni Ptaków w rezerwacie Beka.

Początek października to czas intensywnej wędrówki ptaków. W rezerwacie jest teraz duży ruch i, oprócz stałych bywalców, są tu teraz ptaki, które na Bekę zaglądają tylko sezonowo. Warto tu teraz być!

Zapraszamy do zabawy terenowej, w trakcie której na trasie ścieżki edukacyjnej czekają na uczestników Dni Ptaków opowieści o zwierzętach Beki, roślinach i historii miejsca. Będą lunety, modele roślin i ? zdobywanie punktów za aktywność!

Kiedy ? sobota, 5 października, godzina 10.00 ? 13.00
Gdzie ? spotkanie przy rezerwacie Beka, ul. Morska w Osłoninie (przy wjeździe na wał sztormowy).
Zgłoszenie ? obowiązkowo mailem: pomorze@otop.org.pl lub telefonicznie: 58 341 26 93

Bądźcie z nami!

EDP2019_plakat-Beka-final

FOT. rezerwat.otop.org.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content