Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkajmy się na wyborach

Związek Miast Polskich zaprasza  do zapoznania się z kampanią zachęcającą mieszkańców do głosowania ? udział w wyborach to nie tylko obywatelski obowiązek, ale też świętowanie demokracji.

LINK DO INFORMACJI <<< KLIKNIJ <<<

Broszura informacyjna

https://gmina.puck.pl/wybory-do-sejmu-i-senatu-2019/

Kopia Kopia WIGIOLIIA (1)

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content