Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ferie zimowe 2022 w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

Osada Łowców Fok w Rzucewie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych feriowiczów do spędzenia czasu w Parku Kulturowym podczas tegorocznych nadchodzących zimowych wakacji.

Szczegółowy plan zajęć znajdziecie na plakacie umieszczonym w artykule.

Zajęcia są bezpłatne, przewidziane dla grupy od 15-25 osób.

Obowiązują zapisy >> tel. +48 58 690 71 26, email: osada@oksitpuck.pl

 

Program przygotowali i poprowadzą: Piotr Rumanowski, Wiesława Roszman-Selin, Beata Wojtukiewicz, Leszek Tomczak – Kuchnia u Kaszuba, Sebastian Borek – Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA, Błękitna Szkoła – Stacja Morska w Helu im. Profesora Krzysztofa Skóry – Instytut Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego.

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content