Ferie zimowe w Gminie Puck 2022

Już niebawem długo wyczekiwane ferie zimowe w województwie pomorskim.

Przygotowaliśmy dla najmłodszych pociech i tych troszkę starszych szeroki wybór aktywności do spędzenia wolnego czasu w naszych placówkach kultury i nie tylko!

W naszej ofercie będziecie mogli znaleźć bogaty wachlarz ciekawych i darmowych zajęć edukacyjnych, tanecznych; warsztatów kulinarnych, plastycznych, sportowych, rekreacyjnych; wyjazdów, wycieczek, gier, zabaw i spektakli teatralnych.

Zapoznajcie się z naszym planem, na pewno coś przyciągnie uwagę Waszych dzieci.

UWAGA: Na zajęcia zorganizowane w placówkach obowiązują zapisy.

Dane kontaktowe do naszych obiektów i animatorek znajdziecie tutaj.

Dodatkowo, urozmaicone ferie przygotowała także Osada Łowców Fok w Rzucewie.

Szczegółowy plan zajęć znajdziecie na plakacie umieszczonym poniżej.

Zajęcia są przewidziane dla grupy od 15-25 osób. Również obowiązują zapisy
>> tel. +48 58 690 71 26, email: osada@oksitpuck.pl

Chcieliśmy nadmienić, że ze względu na panującą sytuację spowodowaną pandemią Covid-19 harmonogram zajęć może ulec zmianie. Polecamy śledzić naszą stronę internetową www.oksitpuck.pl i nasze media społecznościowe: www.facebook.com/oksitpuck

Do zobaczenia!