Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Żelistrzewo: Festiwal Pieśni Maryjnej

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6281083887125353393]

Spotkanie z Pieśnią Maryjną w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie to cykliczna impreza, która odbywa się 3maja. W tym roku na scenie zaprezentują się Strondowi ?stë, Chór ?Jubileum?, Scholka z parafii w Żelistrzewie, Zespół ?Kaszubianki?, ?Bursztynki? z Mieroszyna. Wystąpi także znana wokalista Cappelli Gedanensis Anna Asmus ?sopran.  Występom towarzyszyć będzie po raz pierwszy wystawa różańców.

Początek imprezy godzina 14.00

 

festiwal

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content