Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Darzlubie: Dawid Hallmann wicemistrzem na Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Darzlubie: Dawid Hallmann wicemistrzem na Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Młody chłopak uczeń III klasy gimnazjum w Darzlubiu Dawid Hallmann, zajął drugie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Jak sam mówi tematyką z zakresu pożarnictwa zaczął się interesować już kilka lat temu. Do poszerzania wiedzy i udziału w konkursie namówili go nauczyciele. Co było strzałem w dziesiątkę. Chłonny wiedzy, ambitny, młody gimnazjalista na niższym szczeblu turnieju bez problemu pokonał wszystkich swoich najgroźniejszych rywali. Prezes OSP w Darzlubiu Pan Edmund Minkowski nie kryje dumy i zadowolenia z faktu, że to właśnie Dawid reprezentował Gminę w tak ważnym i prestiżowym turnieju. Młodego wicemistrza czeka jeszcze rywalizacja na szczeblu ogólnopolskim.

Życzymy młodemu adeptowi pożarnictwa zwycięstwa w całym turnieju, aby w przyszłości zaowocowało to wybraniem właśnie takiej drogi zawodowej w dorosłym już życiu, której sam zainteresowany nie wyklucza.

dsc03645

dsc03642

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content