Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Festyn dla Wiktora „Razem czynimy cuda”

Festyn dla Wiktora „Razem czynimy cuda”

W niedzielę (08.04.2018r.) w Szkole Podstawowej im. Pawła Góry w Mrzezinie odbył się rodzinny festyn charytatywny ?RAZEM CZYNIMY CUDA?, podczas którego odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie Wiktora.
Każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, a przy okazji skorzystać z ofert różnych stoisk. W kąciku gastronomicznym można było skosztować pysznych słodkości i wypić kawę w gronie rodziny i znajomych. Na uczestników pikniku czekały także takie atrakcje jak występy uczniów Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, pokaz tańca Studia Sztuki De Capo al Fine, zumba, czy występ kabaretu Purtce.
Nie zabrakło również muzycznych akcentów. Ten niedzielny czas umilał zespół NOBODY, Zespół Muzyczny Bliza, a także Chór Gospel ze Strzelna i Mrzezina wraz z zespołem ColoRed.
Dla najmłodszych głównymi atrakcjami były przejażdżki motocyklami, pokaz wozu strażackiego, mini koparka, Fiat 125p, balonikowe zoo, malowanie twarzy i zabawa na dmuchanej zjeżdżalni.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content