Search
Close this search box.

Festyn dla Wiktora „Razem czynimy cuda”

W niedzielę (08.04.2018r.) w Szkole Podstawowej im. Pawła Góry w Mrzezinie odbył się rodzinny festyn charytatywny ?RAZEM CZYNIMY CUDA?, podczas którego odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie Wiktora.
Każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, a przy okazji skorzystać z ofert różnych stoisk. W kąciku gastronomicznym można było skosztować pysznych słodkości i wypić kawę w gronie rodziny i znajomych. Na uczestników pikniku czekały także takie atrakcje jak występy uczniów Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, pokaz tańca Studia Sztuki De Capo al Fine, zumba, czy występ kabaretu Purtce.
Nie zabrakło również muzycznych akcentów. Ten niedzielny czas umilał zespół NOBODY, Zespół Muzyczny Bliza, a także Chór Gospel ze Strzelna i Mrzezina wraz z zespołem ColoRed.
Dla najmłodszych głównymi atrakcjami były przejażdżki motocyklami, pokaz wozu strażackiego, mini koparka, Fiat 125p, balonikowe zoo, malowanie twarzy i zabawa na dmuchanej zjeżdżalni.

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: