Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Komunikat: W związku z rozbudową drogi na odcinku Władysławowo-Łebcz od 16.04 do 28.06 nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej

Komunikat: W związku z rozbudową drogi na odcinku Władysławowo-Łebcz od 16.04 do 28.06 nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej

CCF20180410_01

1111-696x528

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content