Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Festyn Integracyjny w Połczynie

Festyn Integracyjny w Połczynie

4 czerwca odbył się w Połczynie festyn integracyjny połączony z otwarciem nowego Skate Parku. Festyn zorganizowany został przez Szkołę Podstawową im. A. Abrahama w Połczynie, Stowarzyszenie „Wspólne Połczyno”, Wiejski Klub Kultury w Połczynie, Klub Seniora w Połczynie, OSP w Połczynie oraz Sołectwo Połczyno. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, a wszystkie dzieciaki do korzystania z nowego obiektu w Połczynie.

Skate Park w Połczynie powstał dzięki wsparciu udzielonemu przez Unię Europejską w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
W jego powstanie zaangażowało się OSP w Połczynie oraz Stowarzyszenie „Wspólne Połczyno” oraz Gmina Puck, która udzieliła wsparcia na zapewnienie wkładu własnego oraz udostępniła lokalizację.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content