Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

III Festyn Letni ?JAGODOBRANIE? ? Domatówko 2014

Będzie to już trzecie ?jagodobranie? w tej wsi. Inicjatorem oraz głównym organizatorem imprezy jest miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Współpraca: sołectwo Domatówko, OKSiT w Gminie Puck, Biuro Powiatowe ODR w Pucku oraz Nadleśnictwo Wejherowo. Celem imprezy jest promowanie walorów przyrodniczych lasów jako źródła zdrowej żywności dla człowieka. Oprócz występów artystycznych program imprezy obejmuje liczne konkursy o jagodach i o lesie. Wśród stoisk można skorzystać ze smakowitych wyrobów jagodowych.

jagodobranie_2014

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content