III Festyn Letni ?JAGODOBRANIE? ? Domatówko 2014

Będzie to już trzecie ?jagodobranie? w tej wsi. Inicjatorem oraz głównym organizatorem imprezy jest miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Współpraca: sołectwo Domatówko, OKSiT w Gminie Puck, Biuro Powiatowe ODR w Pucku oraz Nadleśnictwo Wejherowo. Celem imprezy jest promowanie walorów przyrodniczych lasów jako źródła zdrowej żywności dla człowieka. Oprócz występów artystycznych program imprezy obejmuje liczne konkursy o jagodach i o lesie. Wśród stoisk można skorzystać ze smakowitych wyrobów jagodowych.

jagodobranie_2014