Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zebranie Sołeckie w sprawie budowy chodnika na ulicy Puckiej w Mrzezinie

Zebranie Sołeckie w sprawie budowy chodnika na ulicy Puckiej w Mrzezinie

W dniu 10 lipca w OSP Mrzezino o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Sołeckie w sprawie budowy chodnika na ulicy Puckiej oraz połączenia autobusowego z Gdynią.

Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Mrzezina
tel. 516-171-627
e-mail: stowarzyszeniemrzezino@gmail.com
http://stowarzyszeniemrzezino.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content