Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Festyn Rodzinny ? Połczyno 14.06.2014

14 czerwca 2014r. (sobota) od godz. 15.00, na boisku wiejskim w Połczynie. odbędzie się ?Festyn rodzinny?.

Impreza  organizowana jest przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. A. Abrahama w Połczynie wraz z Radą Pedagogiczną.

Celem przedsięwzięcia jest integracja społeczności lokalnej, nawiązanie ściślejszej współpracy rodzin ze szkołą, zaktywizowanie rodzin w ramach różnorodnych konkursów organizowanych w trakcie festynu, wspólne spędzenie wolnego czasu.

plakat-polczyno

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content