Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO] KOMUNIKAT z Otwartego Turnieju w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem dr Kazimierza Plocke

[FOTO] KOMUNIKAT z Otwartego Turnieju w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem dr Kazimierza Plocke

Dnia 11 listopada br. w hali POSM w Pucku przeprowadzony został Otwarty Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn o puchar Posła na Sejm RP dr Kazimierza Plocke. W zawodach wystartowało 70 uczestników (w tym 13 kobiet). Czołowa trójka mężczyzn i kobiet otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo najstarszy i najmłodszy uczestnik otrzymał pamiątkową statuetkę. Wszystkie nagrody wręczył Wojciech Licau. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

tenis_11.11.14_01

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6080848352816996033]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content