Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Odbiór Ronda w Leśniewie

W dniu 12 listopada 2014 r. odebrano zadanie realizowane przez Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie pn. ?Przebudowa skrzyżowania (wykonanie ronda) drogi powiatowej nr 1440G z ulicami Mechowską i Kościelną w Leśniewie wraz z usunięciem kolizji?. Inwestycja, zrealizowana wspólnie z udziałem środków z budżetów Gminy Puck i Powiatu Puckiego, ma za zadanie zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drodze powiatowej i gminnej w okolicy szkoły.
Projekt zrealizowany został w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo-Dostępność-Rozwój.
Inwestycję o wartości ponad 870 tys. zł wykonywało Konsorcjum Firm: Kruszywo Sp . z o.o. z Linii oraz Firma Budowlano-Usługowa Ewa Wicka z Luzina.

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6080851408112898977]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content