Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [FOTO, VIDEO] Koncert Dzieci Dzieciom – Puck 2014

[FOTO, VIDEO] Koncert Dzieci Dzieciom – Puck 2014

Koncert ?Dzieci-Dzieciom? odbył się w grudniowy przedświąteczny wieczór.
Kolejny raz mieliście Państwo możliwość spotkać się z bohaterami wigilijnej opowieści. Jak się to dzieje, że w jednym czasie tak wiele osób postanawia zrobić coś dla innych ludzi i rodzi się chęć niesienia pomocy?

Serdeczne podziękowania kierujemy do dzieci i młodzieży, wszystkich: grających, śpiewających, recytujących, tańczących. Kłaniamy się również ich Rodzicom, gratulując tego, że dzieci obok talentu i umiejętności, posiadają tak cenną wrażliwość i wykazują troskę o innych ludzi. Życząc Szczęśliwego Nowego 2014 Roku w imieniu organizatorów Koncertu Wigilijnego.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6093933365050522577]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content