Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO] Mikołaje na Deskach

Dnia 06 grudnia br. odbyła się,  po raz czwarty, charytatywna zbiórka słodyczy dla dzieci ze świetlicy opiekuńczo ? wychowawczej w Łebczu. Głównym organizatorem całej akcji był właściciele specjalistycznego portalu windserfingowego  Hotis.pl.

W imprezie uczestniczyli  windserfingowcy, przedstawiciel Urzędu Gminy Puck, wychowawca oraz dwójka dzieci reprezentujące  świetlicę. Odbyły się liczne konkursy sprawnościowe. Zorganizowany został również konkurs na najlepsze przebranie. A wszystko to miało miejsce na Kempingu Małe Morze przy wspaniałej, świątecznej muzyce oraz gorącej grochówce.

Zabawa była przednia.

Oprócz słodyczy odbyła się zbiórka pieniędzy przeznaczona do sfinansowania półkolonii dla dwójki dzieci ze świetlicy.

Przekazanie słodyczy pozostałym dzieciom ze świetlicy odbyło się w Łebczu dnia 10 grudnia. Słodyczy oraz innych prezentów (ubrania, czapeczki, gadżety w postaci naklejek, smyczy itp.) było bardzo dużo.  Dodatkowo firma Dr. Oetker przygotowała wspaniałe paczki z artykułami potrzebnymi do przygotowania pierników na Święta Bożego Narodzenia.

Oprócz poczęstunku w świetlicy dzieci otrzymały słodkie paczki a pozostałą część podzielono i przekazano do innych  świetlicom opiekuńczo ? wychowawczym z całej gminy Puck. We wszystkich świetlicach odbędzie się świąteczne pieczenie i wspólne dekorowanie pierników.

Wójt Gminy Puck wraz z wychowawcami oraz dziećmi ze świetlic opiekuńczo ? wychowawczych z terenu całej Gminy składają serdeczne podziękowania właścicielom portalu Hotis.pl za zorganizowanie tak wspaniałej akcji oraz wszystkim firmom i osobom przekazującym podarunki.

Chciałabym jeszcze nadmienić, że jednym z pomysłodawców całej akcji jest mieszkanka Łebcza ? p. Joanna Gajdamowicz, na ręce której, składamy serdecznie podziękować.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6094269858295332625]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content