Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z IV turnieju w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2014/2015

KOMUNIKAT z IV turnieju w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2014/2015

Turniej przeprowadzony został dnia 17 grudnia 2014 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1959-1969) i starszej (rok urodzenia 1958 i starsi) systemem ?każdy z każdym? w poszczególnych grupach.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 7 stycznia (środa) 2015 roku o godz. 16 00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content