Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO, VIDEO] TOP 12 mężczyzn i TOP 10 kobiet

Turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym TOP-12 Mężczyzn i TOP-10 Kobiet GMINY PUCK na sezon 2014/2015. Turniej przeprowadzony został w dniu 1 marca 2015 roku w sali POSM w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Po zakończeniu zawodów nagrodzeni zostali najlepsi uczestnicy tegorocznych zmagań w tenisie stołowym kobiet (6 turniejów) i mężczyzn (7 turniejów). Dodatkowo nagrodzono najlepszych zawodników turnieju TOP-12 mężczyzn oraz TOP-10 kobiet. Wszystkie puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył zasłużony działacz sportowy ? Waldemar Płomień.

TABELA WYNIKÓW >>POBIERZ<<

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6121399858601425089]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content