Mistrzostwa Gminy Puck w kręglach 2015

KOMUNIKAT z drugiej rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2015 rok Dnia 27 lutego br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził II rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 96 osób (w tym 28 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN II TURNIEJU>> ZOBACZ WYNIKI<<<