Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

REGULAMIN MISTRZOSTW GMINY PUCK W PŁYWANIU

Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu odbędą się na pływalni w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie w dniu 22 marca br. (niedziela) o godz.10 00. Organizator: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck Uczestnictwo: Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Gminy Puck w Pływaniu jest zameldowanie zawodnika na terenie Gminy Puck.

więcej na www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content