Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Galeria Mody Ślubnej w Hotelu Wieniawa

Pokaz Mody ślubnej, porady wizażystów i stylistów ślubnej, Dobór biżuterii ślubnej, Konsultacje doboru sukni ślubnej, garniturów i fraków, Pielęgnacja ciała, Degustacja menu weselnego, Loteria Voucherów podarunkowych.

14 MARCA 2015 godz. 17:00 ? 21:00 Wstęp wolny!  

 www.hotelwieniawa.com

plakat_wieniawa_slubny

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content