• Mieszkańcy

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza nabór dzieci do Punktu Przedszkolnego w Połczynie

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza nabór dzieci do Punktu Przedszkolnego nr 18 Pozytywnych Inicjatyw w Połczynie.

Informacje o zasadach rekrutacji poszczególnych placówek w 2015 roku znajdują się na stronie internetowej: www.siec.pozytywneinicjatywy.pl

Placówkę, którą Państwo są zainteresowani można znaleźć na mapie w dziale „Sieć placówek?.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji!

baner_150x100-przedszkole