• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z II turnieju w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2014/2015

W dniu 6 grudnia 2014 roku rozegrany został drugi turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2014/2015. Turniej z udziałem 8 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny ? trzeci ? turniej przeprowadzony zostanie dnia 10 stycznia (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).