Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [VIDEO] II Sesja Rady Gminy Puck

[VIDEO] II Sesja Rady Gminy Puck

  • UCHWAŁA NR II.3.14 – potwierdzenie objęcia obowiązków przez Wójta – pobierz
  • UCHWAŁA NR II.4.14 – upoważnienie dla Przewodniczącego Rady – pobierz
  • UCHWAŁA NR II.5.14 – powołanie Komisji Rewizyjnej – pobierz
  • UCHWAŁA NR II.6.14 – ustalenie składów os. Komisji Stałych na okres kadencji 2014-2018 – pobierz
  • UCHWAŁA NR II.7.14 – zatwierdzenie wynagrodzenia dla Wójta Gminy Puck – pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content