Search
Close this search box.

Gmina Puck? ?Dla Dzieci?

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zaprasza dzieci do wzięcia udziału w imprezach przygotowanych przez placówki kultury i nie tylko.

Dnia 31.05 zapraszamy do Leśniewa od godz. 15.00 przy klubie odbędzie się piknik z ogniskiem i kiełbaskami. Nie obędzie się bez przeciągania liny, skoków w workach i toru przeszkód. Dla każdego dziecka UPOMINEK.

Tego samego dnia zaprasza Połchowo na Festyn ?Raj dla dzieci w Połchowie? na boisku sportowym. Początek imprezy godz.14.00. Moc atrakcji dla najmłodszych i nie tylko. Wesołe miasteczko za darmo.

Do Darzlubia również 31.05 zapraszamy na teren przy szkole. Od godz.10.00  na dzieci będą czekały słodycze, gofry i konkurencje sportowe.

W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy  mieszkańców Błądzikowa i Osłonina na wspólną zabawę do gospodarstwa agroturystycznego AGRO ? KOP w Błądzikowie.
W programie: przejażdżka wozem drabiniastym po okolicy, przejażdżki na kucach, wspólna zabawa przy ognisku z kiełbaskami, napojami, słodyczami.

Z okazji Dnia Dziecka WDK Strzelno planuje wyjazd 1.06  na wycieczkę do Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach i Parku Miniatur w Stryszej Budzie. Zapisy u pani Eli.

Od godz.16.00 zapraszamy mieszkańców Połczyna na teren przy klubie do wzięcia udziału w potyczkach sportowych

Na zakończenie pleneru rzeźbiarskiego zapraszamy  sołectwa Sławutowo i Celbowo 1.06 od godz.12.00 do Sławutowa  do pana Marcina Selonke, prezesa ?Fundacji Sławny Gród- Nie Zapomnieć o Praojcach? na festyn rodzinny.

W poniedziałek 2.06 o godz.17.00 Wiejski Klub Kultury w Gnieżdżewie zaprasza najmłodszych na ?Bajkowy Świat Dziecka?. W programie występy artystyczne Koła Seniora, Kabaretu ?Belok? i Teatru Dziecięcego ze Szkoły Podstawowej w Swarzewie.

Dom Kaszubski w Swarzewie zaprasza na wyjazd do kina w dniu 3.06. Zapisy i szczegóły u pani Irenki.

Sołectwa Mechowo i Zdrada zapraszają do Mechowa na plac przy klubie dnia 7.06(sobota) na piknik z konkurencjami sportowymi i zręcznościowymi.

Wiejski Klub Kultury w Domatówku zaprasza dzieci 15.06. Tego dnia zaplanowano otwarcie boiska. Przy klubie przeprowadzimy szereg konkurencji sportowych. Nie zabraknie grilla i słodyczy.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: