Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [VIDEO] Wybory do Europarlamentu – gdzie głosować?

[VIDEO] Wybory do Europarlamentu – gdzie głosować?

Obwieszczenie Wójta Gminy Puck z dnia 23 kwietnia 2014 roku w sprawie obwodów głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku – pobierz

WYBORCY GMINY PUCK

Urząd Gminy Puck uprzejmie informuje, że Wyborcy chętni do pracy w komisjach wyborczych mogą składać ?oświadczenia? o wyrażeniu zgody na kandydowanie na członka obwodowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

Rozpatrzenie złożonych ?oświadczeń? nastąpi po upływie terminu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez zarejestrowane komitety wyborcze, uprawnione do zgłaszania kandydatów, tj. po dniu 2 maja br.

Druki ?oświadczeń? można pobrać ze strony internetowej lub w Sekretariacie Urzędu Gminy Puck.

Wypełnione i podpisane ?oświadczenie? należy złożyć w Sekretariacie tut. Urzędu do dnia
29 kwietnia 2014 r. do godz. 12.00.

Urzędnik Wyborczy
Sekretarz Gminy Puck
Maria Stenzel

do pobrania druk ~~ Oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie na członka obwodowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku

http://bip.gmina.puck.pl

Zarządzenie 81-2014 powołanie OKW - PE-page-001Zarządzenie 81-2014 powołanie OKW - PE-page-002Zarządzenie 81-2014 powołanie OKW - PE-page-003 (1)Zarządzenie 81-2014 powołanie OKW - PE-page-004Zarządzenie 81-2014 powołanie OKW - PE-page-005

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content