• Mieszkańcy

[VIDEO] Zapraszamy 31 maja na pobór krwi i na festyn do Połchowa

Dnia 31 maja 2014r. w godz. 8:30 ? 12:30 przy Wiejskim Klubie kultury w Połchowie odbędzie się wyjątkowy pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK.

Prezes klubu Marcin Sikora informuje, że to pobór z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia odbędzie się również festyn na połchowskim boisku, na który po naszej akcji oddawania krwi przenosimy się. Razem z Europejską Fundacją Krew Aktywni będziemy m.in. pokazywać i uczyć udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystkich Serdecznie zapraszamy.

Wiejski Klub Kultury-page-001