[FOTO] Gmina Puck otrzymała wyróżnienie „Sportowa Gmina”

Gmina Puck otrzymała wyróżnienie „Sportowa Gmina”. Wyróżnienia przyznawane są samorządom, które umiejętnie łączą budowę nowoczesnych obiektów sportowych z aktywnym programem rozwoju sportu i rekreacji w regionie, zapewniając swoim mieszkańcom szeroką ofertę sportową i rekreacyjną. Dodatkowo wspierając organizację imprez sportowych podnoszą atrakcyjność swoich miast i gmin.

Na uroczystej Gali, która odbyła się 26 listopada 2015 roku w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie wyróżnienie w imieniu Gminy odebrał Zastępca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk oraz Sekretarz Gminy Maria Stenzel. Pan Jerzy Tkaczyk otrzymał również tytuł Pasjonata Sportowej Polski 2015 r. za całokształt prac na rzecz i rozwoju sportu w Gminie Puck.