Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Nastąpi przerwa w dostawie wody

Nastąpi przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy puck informuje

że W dniaCH 27-30.11.2015

W MIEJSCOWOŚCI

MRZEZINO

(ul. Morska i końcowa część ul. Gdyńskiej)

z powodu awarii wodociĄgu

Nastąpi przerwa w dostawie wody

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content