[FOTO] Gmina Puck uzyskała tytuł Pomorska Gmina Roku 2015

GR_pomorska_01

Gmina Puck uzyskała tytuł Pomorska Gmina Roku 2015 – tytuł przyznawany gminom, które efektywnie wykorzystują środki unijne, inwestują w rozwój swojego regionu, a także dbają o warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości oraz o poprawę jakości życia mieszkańców.

Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk w dniu 28 listopada br. odebrał w Warszawie pierwszą nagrodę – złotą statuetkę „Orzeł Samorządu”.

Ogólnopolski plebiscyt „Orły Polskiego Samorządu 2015” skierowany jest do gmin, które realizując wzorcowo działania ustawowe oraz strategię rozwoju na rzecz społeczności lokalnej podnoszą standard życia mieszkańców oraz wykazują otwartość i przychylność we współpracy z inwestorami i przedsiębiorcami.

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu 2015 realizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, a patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6222880953490139473]