Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

IV Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Mieczysław Bryła oraz Kłos Werblinia zwyciężają w 4. turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

29 listopada 2015 r. w sali OSP w Jastrzębiej Górze odbył się czwarty turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 56 zawodników z 15 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Mieczysława Bryła (ZKP Wejherowo) przed Władysławem Szreder (również ZKP Wejherowo) oraz Danielem Nadolskim (Zelistrzewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Marek Radtke, Henryk Radtke, Kazimierz Kwidziński i Marcin Piontke przed drużyną ZKP Wejherowo oraz ekipą MOKSiR Puck. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Wyniki turnieju – zobacz

 

1

2

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content