Gmina Puck wyróżniona przez Ministra Administracji i Cyfryzacji !

Gmina Puck została wyróżniona w konkursie ,,Innow@cyjnie, Kre@tywnie, Spr@wnie? organizowanym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji za wkład w przeciwdziałanie zjawisku wykluczenia cyfrowego.

Zrealizowany projekt pt. ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym? został nominowany do nagrody w II edycji konkursu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego Innow@cyjnie, Kre@tywnie, Spr@wnie – Konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane w ramach projektów w Działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? e-Inclusion.

Wyróżnienie zostało przyznane 5 gminom spośród 400, które realizują projekty z Działania 8.3 POIG  (ponad 745 projektów).

20141213_163615

20141212_124704