Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Gmina Puck wyróżniona przez Ministra Administracji i Cyfryzacji !

Gmina Puck wyróżniona przez Ministra Administracji i Cyfryzacji !

Gmina Puck została wyróżniona w konkursie ,,Innow@cyjnie, Kre@tywnie, Spr@wnie? organizowanym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji za wkład w przeciwdziałanie zjawisku wykluczenia cyfrowego.

 Zrealizowany projekt pt. ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym? został nominowany do nagrody w II edycji konkursu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego Innow@cyjnie, Kre@tywnie, Spr@wnie – Konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane w ramach projektów w Działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? e-Inclusion.

Wyróżnienie zostało przyznane 5 gminom spośród 400, które realizują projekty z Działania 8.3 POIG  (ponad 745 projektów).

20141213_163615

 

20141212_124704

 

dsc_0167

 

dsc_0124_0

 

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content