Podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn. ?Zagospodarowanie centrum miejscowości Strzelno?

Dnia 17 grudnia br. podpisano umowę na dofinansowanie projektu  pn. ?Zagospodarowanie centrum miejscowości Strzelno? w ramach działania Odnowa i rozwój wsi PROW na lata 2007-2013. Planuje się wykonać boisko wielofunkcyjne, ogrodzenie, odwodnienie terenu, utwardzenie dojazdu, wykonanie miejsc postojowych, elementy małej architektury ? kosze na śmieci, ławki. Wartość zadania 545 054,66 zł  w tym dofinansowanie 332 350 zł.