Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Gmina Puck z prestiżową nagrodą. Wyróżnienie ?Sportowa Gmina? za rozwój sportu i rekreacji

Gmina Puck z prestiżową nagrodą. Wyróżnienie ?Sportowa Gmina? za rozwój sportu i rekreacji

Gmina Puck otrzymała wyróżnienie ?Sportowa gmina? ? nagrodę, za rozwój w zakresie sportu i rekreacji. Prestiżowe wyróżnienie, z rąk samej Anity Włodarczyk, odebrał w Warszawie w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. Wójt podkreślił, że ta nagroda to w dużej mierze zasługa mieszkańców, którzy chętnie angażują się w życie sportowe gminy.

Gmina Puck z prestiżową nagrodą. Wyróżnienie „Sportowa Gmina” za rozwój sportu i rekreacji

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content