Gmina Puck z prestiżową nagrodą. Wyróżnienie ?Sportowa Gmina? za rozwój sportu i rekreacji

Gmina Puck otrzymała wyróżnienie ?Sportowa gmina? ? nagrodę, za rozwój w zakresie sportu i rekreacji. Prestiżowe wyróżnienie, z rąk samej Anity Włodarczyk, odebrał w Warszawie w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. Wójt podkreślił, że ta nagroda to w dużej mierze zasługa mieszkańców, którzy chętnie angażują się w życie sportowe gminy.

Gmina Puck z prestiżową nagrodą. Wyróżnienie „Sportowa Gmina” za rozwój sportu i rekreacji