Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Gmina Puck zrealizowała inwestycję polegającą na ułożeniu płyt typu YOMB w Połczynie Bis

Gmina Puck zrealizowała inwestycję polegającą na ułożeniu płyt typu YOMB w Połczynie Bis

Gmina Puck zrealizowała inwestycję polegającą na ułożeniu płyt typu YOMB części ulic Mickiewicza, Tulipanowej, Nowej i Bratkowej w Połczynie Bis.
W porozumieniu z mieszkańcami Gmina Puck zakupiła płyty w ilości 3020 szt. za łączną kwotę 137 328,76 zł natomiast mieszkańcy zadeklarowali robociznę w postaci ułożenia.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content