• Mieszkańcy

I miejsce OSP Gnieżdżewo na wojewódzkich zawodach Sportowo ? Pożarniczych

Na stadionie miejskim w Dębnicy Kaszubskiej odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo ? Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg. regulaminu CTIF, powiat pucki reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Gnieżdżewo i Karlikowo.  Zawody składały się z trzech konkurencji, pierwszą konkurencją zawodów była musztra, drugą rozwinięcie bojowe, natomiast trzecią konkurencją był bieg sztafetowy z przeszkodami na 400 m. W klasyfikacji ogólnej rozgrywanego turnieju OSP Gniedżewo zajeło I miejsce zapewniając sobie awans na Zawody KRAJOWE które odbędą się w dniach 2 ? 4 września br. w Wiśle. Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom którzy zaangażowali się w przygotowania dziękujemy i gratulujemy zajętego miejsca.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6297402721460033505]