Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • I miejsce OSP Gnieżdżewo na wojewódzkich zawodach Sportowo ? Pożarniczych

I miejsce OSP Gnieżdżewo na wojewódzkich zawodach Sportowo ? Pożarniczych

Na stadionie miejskim w Dębnicy Kaszubskiej odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo ? Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg. regulaminu CTIF, powiat pucki reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Gnieżdżewo i Karlikowo.  Zawody składały się z trzech konkurencji, pierwszą konkurencją zawodów była musztra, drugą rozwinięcie bojowe, natomiast trzecią konkurencją był bieg sztafetowy z przeszkodami na 400 m. W klasyfikacji ogólnej rozgrywanego turnieju OSP Gniedżewo zajeło I miejsce zapewniając sobie awans na Zawody KRAJOWE które odbędą się w dniach 2 ? 4 września br. w Wiśle. Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom którzy zaangażowali się w przygotowania dziękujemy i gratulujemy zajętego miejsca.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6297402721460033505]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content