• Edukacja
  • Mieroszyno festyn „SZCZĘŚLIWA RODZINA?

Mieroszyno festyn „SZCZĘŚLIWA RODZINA?

5 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla, przy współpracy Rady Rodziców, Dyrekcji, nauczycieli i uczniów odbył się festyn rodzinny.

Uczniowie oraz nauczyciele przygotowali dla wszystkich gości szereg atrakcji, między innymi: pokazy taneczne, występy wokalne, inscenizacje. Szkolna społeczność postawiła na własne siły, wykorzystała swój potencjał organizacyjny i artystyczny. Wszyscy uczniowie mieli okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami i zdolnościami.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również występy gości: zespołu wokalnego ,,Bursztynki? z Mieroszyna, zespołu tanecznego ?Strzelinsci dzece? ze Strzelna oraz chóru młodzieżowego ze Strzelna.

Wiele emocji dostarczyły  pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Mieroszyna i konkurencje sportowe, w których udział mogły wziąć całe rodziny.

Oprócz atrakcji artystycznych można było odpocząć w kawiarence, w której serwowano przepyszne ciasta. Ci, których ,,dopadł? większy głód, mogli skorzystać z bogatego wyboru przekąsek. Najmłodsi chętnie odwiedzali ,,Kącik urody?, w którym można było wymalować buzię, paznokcie i zapleść kolorowe warkoczyki.

Atrakcji było co niemiara, a pogoda wprost wymarzona !

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy. Szczególne podziękowania w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz dzieci dla: Rady Rodziców, która była patronem tej uroczystości, OKSiT w Gminie Puck, wszystkich sponsorów, rodziców, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie tego dnia, a także gości, których występy i pokazy uświetniły festyn.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6297408655537471857]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content