I runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach 21.02.2014

Dnia 21 lutego br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 110 osób (w tym 32 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 1 kobiety z poszczególnej miejscowości.

Kolejna ? druga- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana dnia 28 lutego (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012093349008708673]

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl