Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie 02.03.2014

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 2 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki 1 kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u.

Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.

Impreza rozgrywana jest w ramach Sportowej
Ligi Gminy Puck na 2014 rok

Przypominamy, że tego same dnia (2 marca-niedziela) o godz. 10 00 w sali POSM (Liceum Ogólnokształcące) odbędą się Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju.